Notariusz Wrocław Bożena Nowińska

Notariusz Wrocław Bożena Nowińska
Zamkowa nazwa: Notariusz Wrocław Bożena Nowińska
Zamkowa kategoria:
Zamkowa siedziba: ul. Hubska 52/9
50-502 Wrocław
Zamkowy opis:

Kancelaria notarialna Bożena Nowińska swoją siedzibę ma na ul.Hubskiej 52/9 we Wrocławiu. Jest to miejsce, gdzie spotkacie profesjonalistów świadczących usługi z zakresu czynności notarialnych. Zapraszamy od poniedziałku do piątku w godzinach od 9.00 do 16.00, jeżeli chcecie umówić się na spotkanie. Zachęcamy do wcześniejszego umówienia się na spotkanie, dzięki czemu notariusz będzie mógł poświęcić odpowiednią ilość czasu.

Nasi notariusze dokonują takich czynności notarialnych, jak sporządzenie aktów notarialnych, sporządzenie aktów poświadczenia dziedziczenia, doręczanie oświadczeń, sporządzanie poświadczeń, spisanie protokołów, sporządzenie wypisów, odpisów i wyciągów dokumentów.

Do tego nasi notariusze sporządzają inne czynności notarialne wynikające z odrębnych przepisów. Możecie być pewni, że nasza obsługa jest na bardzo wysokim poziomie i zawsze trzymamy się odpowiednich przepisów prawnych. Nasza kancelaria cieszy się dobrą opinią wśród klientów, dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Zamkowy adres WWW: notariusz wrocław
Zamkowy telefon kontaktowy: 713412452
Zamkowy NIP: 8981014045
Zamkowy REGON: 930720007