Auto GTA – złomowanie aut Wrocław

Auto GTA – złomowanie aut Wrocław
Zamkowa nazwa: Auto GTA – złomowanie aut Wrocław
Zamkowa kategoria:
Zamkowa siedziba: Auto GTA
ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław
Zamkowy opis:

AUTO GTA – skup aut w każdym stanie technicznym (powypadkowych, zniszczonych, uszkodzonych, nowych, zabytkowych, ciężarowych, dostawczych, a nawet zabytkowych) oraz innych pojazdów. Działamy na rynku od 2009 r., cieszymy się zaufaniem klientów, którzy korzystali z naszych usług i polecili nas innym. U nas mogą Państwo sprzedać każdy pojazd, bez względu na to, czy jest on prywatny czy firmowy, polski czy zagraniczny. Nasza oferta skierowana jest do wszystkich posiadaczy aut i pojazdów. Terenem naszej działalności jest przede wszystkim Wrocław, ale także województwo opolskie i lubuskie.

Szybko i profesjonalnie dokonujemy wyceny auta. Szanujemy czas klientów, dlatego formalności są u  nas ograniczone do niezbędnego minimum. Jeżeli Państwa pojazdy są z okresu 1990-2017, to skup aut AUTO GTA Wrocław jest odpowiednim miejscem, gdzie można je sprzedać. Jesteśmy obecni także na stronie internetowej – „Skup samochodów”. W AUTO GTA każda transakcja przeprowadzona jest na korzystnych dla klienta warunkach. Zależy nam na Waszym zadowoleniu. To dla nas najlepsza rekomendacja.

Wstępnej wyceny pojazdu możemy dokonać przez telefon, a ostatecznej na miejscu po jego dokładnym obejrzeniu i zbadaniu stanu technicznego. Można również zrobić sobie wycenę w Internecie, wypełniając formularz „Wycena online”. Oferujemy bezpłatny dojazd na miejsce i dokonanie wyceny, która do niczego Państwa nie zobowiązuje. Skup aut AUTO GTA Wrocław – zapraszamy i czekamy na kontakt.

Zamkowy telefon kontaktowy: 730117117
Zamkowy NIP: 8951876724
Zamkowy REGON: 020742967